1. Certyfikat GOST-R
 2. Deklaracja zgodności GOST
 3. Certyfikat GOST TR
 4. RTN Zezwolenie Rostechnadzor
 5. Certyfikacja Transportu Kolejowego
 6. Historia Certyfikacja w Rosji
 1. Świadectwo Higieniczne
 2. Certyfikat UkrSepro
 3. Deklaracja UkrSepro
 1. Certyfikat GOST-K
 1. Certyfikat BELGIS
 1. Wyznaczono datę wprowadzenia nowych przepisów technicznych Unii Celnej.
 2. Znaczny wzrost cła na skórzane obuwie importowane do Federacji Rosyjskiej.
 3. Nowe wymogi bezpieczeństwa dla urządzeń i maszyn.
 4. Rosja: o perspektywach i programie rozwoju na lata 2020-2025.
Certyfikacja GOST-R

Nowe wymogi bezpieczeństwa dla urządzeń i maszyn.

15 lutego 2013 wchodzi w życie nowe rozporządzeniу "W sprawie bezpieczeństwa maszyn i urządzeń", który zostało zatwierdzone 18 październik 2011 decyzją Komisji Unii Celnej. Ustalono prawidłowe metody kontroli, które są niezbędne do przeprowadzenia testów pomiaru, pobierania próbek, które zapewnią zgodność z wymaganiami określonymi przepisami technicznymi. Zawieszenie wydawania certyfikatów zgodności dla wyrobów, zgodnych z wcześniej obowiązującymi przepisami nastąpi w dniu wejścia w życie nowych przepisów. Wcześniejsza dokumentacja towarów będzie ważna do dnia określonego w nich, pomimo wejścia w życie nowych przepisów technicznych Unii Celnej. Jednakże maksymalny termin, do którego będą działać przepisami to 15 marca 2015.

Wszyscy członkowie Unii, przed dniem, w którym wejdą w życie nowe przepisy techniczne, muszą potwierdzić zgodności z normami i wymogami nowych przepisów technicznych. Odpowiedni organ kontroli państwa powinien zająć się funkcją nadzorczą co do zasad i wymogów nowego rozporządzenia.

Nowe wymogi bezpieczeństwa dla urządzeń i maszyn. Rosja: o perspektywach i programie rozwoju na lata 2012-2015. Rosja: Regulaminy techniczen które będą przyjęte w najbliższym czasie.
W przypadku pytań o certyfikat GOST-R w Rosji lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi Ekspertami. Skontaktuj sie z nami